fbpx

CHROBREGO (OD STRONY MOSTU STAROMIEJSKIEGO):

W kierunku ŚRÓDMIEŚCIA

Na ul. Chrobrego od strony Mostu Staromiejskiego rowerzysta będzie miał możliwość przejazdu na wprost przez skrzyżowanie pasem rowerowym. Za skrzyżowaniem pas rowerowy kończy się. Rowerzysta będzie mógł kontynuować jazdę jezdnią po ustąpieniu pierwszeństwa przejazdu pojazdom.

W kierunku PARKU 111

Na ul. Chrobrego od skrzyżowania z ul. Spichrzową rowerzysta będzie miał możliwość poruszania się pasem rowerowym. Aby kontynuować jazdę na ul. Sikorskiego w kierunku ul. Młyńskiej rowerzysta z pasa rowerowego na ul. Chrobrego będzie musiał wjechać na część deptakową ul. Sikorskiego, przejechać przez torowisko w wyznaczonym do tego miejscu (miejsce z sygnalizatorami pieszo-rowerowymi) oraz ustawić się w kierunku ul. Sikorskiego przed specjalnym, dedykowanym tylko dla rowerzystów sygnalizatorem. Po otrzymaniu sygnału zielonego (sygnał zostanie wzbudzony automatycznie), rowerzysta przejedzie w poprzek ul. Chrobrego oznakowanym korytarzem rowerowym, wprost na wydzielony w jezdni pas rowerowy na ul. Sikorskiego.

W kierunku DEPTAKA

Rowerzysta poruszając się ul. Chrobrego od strony Mostu Staromiejskiego pasem rowerowym będzie miał możliwość wjazdu na deptak poprzez specjalny wjazd przed sygnalizacją świetlną. Na deptaku rowerzysta będzie zobowiązany do ustępowania pierwszeństwa pieszym.

wybierz INNY KIERUNEK: