fbpx

O nas

Rowerowy Gorzów to inicjatywa społeczna zrzeszająca kilkanaście osób. Jesteśmy sympatykami rowerów, którzy promują ruch rowerowy w Gorzowie poprzez organizację Mas Rowerowych oraz prowadzenie akcji społecznych. Oprócz tego bierzemy czynny udział w konsultacjach związanych z rozwojem infrastruktury rowerowej, a także kontrolujemy jej stan.

Naszym zadaniem nie jest stworzenie drugiej Holandii, ale ograniczenie ruchu samochodów w mieście i przekonanie mieszkańców do poruszania się po mieście rowerem – szybciej, ekonomiczniej i ekologicznie!

Wśród nas są osoby o zróżnicowanych zainteresowaniach i zróżnicowanym wieku, ale łączy nas wspólny cel – Gorzów… miastem dla rowerów!

Jeśli chciałabyś lub chciałbyś do nas dołączyć, lubisz jeździć na rowerze, chcesz poświęcić trochę swojego wolnego czasu, odejść od komputera, wyłączyć smartfona i tworzyć Rowerowy Gorzów:

Gwarantujemy świetną atmosferę, wspólne wypady rowerowe oraz zdobycie wiedzy w zakresie tworzenia prawidłowej infrastruktury rowerowej.

Gwarantujemy świetną atmosferę, wspólne wypady rowerowe oraz zdobycie wiedzy w zakresie tworzenia prawidłowej infrastruktury rowerowej.

Poszukujemy rowerzystek i rowerzystów w wieku co najmniej 16 lat. W zakres działań wchodzi:

  • organizacja Mas Rowerowych,
  • zabezpieczanie przejazdów Mas Rowerowych,
  • działania promujące jazdę na rowerze,
  • współorganizowanie wycieczek rowerowych,
  • audyty infrastruktury rowerowej,
  • działania społeczne.

ZOBACZ TAKŻE:

Buduj z nami rowerowy Gorzów

SPOŁECZNOŚĆ