fbpx

CHROBREGO (OD STRONY UL. jAGIEŁŁY, WYBICKIEGO I ŚRÓDMIEŚCIA):

W kierunku DEPTAKA

Na ul. Chrobrego od skrzyżowania z ul. Pocztową rowerzysta będzie miał możliwość poruszania się pasem rowerowym, który będzie kontynuowany również na skrzyżowaniu z ul. Sikorskiego.
W centralnej części skrzyżowania pojawia się rozgałęzienie pasa rowerowego. Pierwsze, kierujące na wprost będzie służyło do kontynuowania jazdy ul. Chrobrego w kierunku Mostu Staromiejskiego. Drugie, poprowadzone ukośnie w prawą stronę będzie kierowało na wydzielony w chodniku, krótki ciąg rowerowy. Po wjechaniu na niego rowerzysta zatrzyma się przed wyznaczonym w poprzek ul. Chrobrego przejazdem rowerowym z sygnalizacja świetlną. Po zapaleniu się sygnału zielonego dla rowerzysty będzie on mógł bezpiecznie wjechać na deptak.

W kierunku MOSTU STAROMIEJSKIEGO

Podobnie jak w przypadku dojazdu na deptak, rowerzysta porusza się od skrzyżowania z ul. Pocztową pasem rowerowym.
W centralnej części skrzyżowania pojawia się rozgałęzienie pasa rowerowego. Rowerzysta będzie kierował się pasem rowerowym na wprost w kierunku Mostu Staromiejskiego po jezdni razem z pojazdami.

W kierunku PARKU 111

Na ul. Chrobrego od skrzyżowania z ul. Pocztową rowerzysta będzie miał możliwość poruszania się pasem rowerowym, który będzie kontynuowany po wjechaniu w prawo w ul. Sikorskiego.

wybierz INNY KIERUNEK: