fbpx

Wiosenna Masa Rowerowa ODWOŁANA!

W związku z zaistniałą sytuacją występowania pandemii koronawirusa COVID-19 i zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Premiera RP, Wiosenna Masa Rowerowa w Gorzowie Wlkp. zostaje ODWOŁANA.

Gorzowska Masa Rowerowa jest imprezą darmową, otwartą dla wszystkich bez względu na wiek, płeć, sprawność fizyczną oraz stan zdrowia, nie są prowadzone opłaty za udział, listy uczestników. Mając powyższe na uwadze oraz to, że udział w Wiosennej Masie Rowerowej zadeklarowało ponad 1000 osób jesteśmy zobligowani do zrezygnowania z organizacji najbliższego przejazdu.

Nasza decyzja podyktowana jest przede wszystkim troską o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo oraz minimalizowaniem możliwości potencjalnego rozprzestrzeniania się wirusa. Ponadto służby, z którymi ściśle współpracujemy podczas organizowania Mas zobligowane są obecnie do zdecydowanie ważniejszych działań.

W naszej opinii wszelkie prewencyjne działania związane z przełożeniem lub odwołaniem imprezy, do których namawiamy innych organizatorów mniejszych i większych imprez, skrócą czas oczekiwania do kolejnych wydarzeń i do kolejnej Masy Rowerowej, być może już majowej!

Jako organizatorzy odpowiadamy za Wasze zdrowie, które ma się jedno, a imprez można zrobić kilka i zawsze.

ZOBACZ TAKŻE:

Buduj z nami rowerowy Gorzów

SPOŁECZNOŚĆ