fbpx

Zmiana godziny i trasy Świątecznej Masy!

Wychodząc naprzeciw Waszym prośbom oraz obawom kierowców związanych z możliwością zablokowania ruchu w okolicy NoVa Park, została zmieniona godzina startu Masy na godzinę 11:00. Zmodyfikowana również została trasa Masy.

W związku z sygnałami dotyczącymi późnej godziny jazdy, spodziewanymi opadami deszczu w godzinach popołudniowych oraz możliwością zablokowania ruchu w okolicy galerii NoVa Park i ronda Św. Jerzego, wspólnie z Komendą Miejską Policji uzgodniliśmy zmianę trasy i godziny przejazdu.

Świąteczna Masa Rowerowa wystartuje o godzinie 11:00 z Parku Górczyńskiego i zakończy się pod Galerią NoVa Park. Długość trasy nadal będzie wynosiła 7 kilometrów, a zmiana będzie dotyczyła m.in. przejazdu przez Trasę Nadwarciańską, a nie przez Most Staromiejski jak miało mieć to miejsce wcześniej. Natomiast na plac pod NoVa Park wjedziemy od strony ul. Grobli pod dominantą.

Trasa Masy Rowerowej przebiegać będzie ulicami Okulickiego – Szarych Szeregów – Walczaka – Pomorska – Trasa Nadwarciańska – Zielona – Grobla – przejazd pod Dominantą.

ZOBACZ TAKŻE:

Buduj z nami rowerowy Gorzów

SPOŁECZNOŚĆ