fbpx

Wycieczkowo z Rowerowym!

Od dzisiaj (1 czerwca) rusza trening do rywalizacji w Rowerowej Stolicy Polski, natomiast oficjalna rywalizacja ruszy już 1 września. A my w ramach treningu zapraszamy na wycieczki z Rowerowym Gorzowem!

Trening Rowerowej Stolicy Polski jest formą zabawy i ma wyłącznie charakter rekreacyjny. Oczywiście jest to też czas na przetestowanie aplikacji, którą można pobrać tutaj. W zeszłorocznej rywalizacji Gorzów uzyskał trzecie miejsce. W tym roku do rywalizacji dołączyło znacznie więcej miast – łącznie do startu przystąpi 38 miast. Apetyt rośnie w miarę jedzenia dlatego na ten rok mierzymy w jeszcze lepsze miejsce!

W związku z rozpoczętym treningiem Rowerowej Stolicy Polski, zapraszamy do trenowania razem z nami! Od soboty, z uwagi na brak możliwości zorganizowania Masy Rowerowej ruszamy z rowerowymi wycieczkami po Gorzowie i okolicach. Długość tras będzie zróżnicowana (od 40 do 100 km) zarówno po nawierzchniach asfaltowych jak i szutrowych. Wycieczki będą się odbywać w każdą sobotę o godzinie 10:00 ze startem w Parku Górczyńskim. Zapraszamy! Szczegóły pojawiać się będą w grupie wycieczkowej na Facebooku -> tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

Buduj z nami rowerowy Gorzów

SPOŁECZNOŚĆ