fbpx

Świąteczna Masa dla schroniska!

Za tydzień w sobotę startuje Świąteczna Masa Rowerowa i po raz kolejny rowerowi Mikołaje pojadą w szczytnym celu, tym razem dla gorzowskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt i jego podopiecznych.

Już 21 grudnia z Parku Górczyńskiego wyruszy Świąteczna Masa Rowerowa. Co roku po zakończeniu przejazdu odbywa się zbiórka na szczytny cel. Tym razem Rowerowy Gorzów wspólnie z NoVa Park i wolontariuszami „Azorków” przeprowadzą zbiórkę pieniędzy na gorzowskie schronisko dla bezdomnych zwierząt i jego podopopiecznych.

Zima to najtrudniejszy okres dla zwierząt, w szczególności dla tych mieszkających w schronisku, poza domem i w zamknięciu. Dlatego w tym roku postanowiliśmy wspomóc gorzowskie schronisko, dokładając małą rowerową cegiełkę dla poprawy warunków życia w schronisku.

Zbiórkę przeprowadzą organizatorzy Masy Rowerowej oraz wolontariusze schroniska, którzy pojawią się na placu pod NoVa Park wspólnie z czworonogami! Być może, któryś z nich Was zauroczy i postanowicie przygarnąć jednocześnie tworząc dla niego prawdziwy dom.

Za wsparcie schroniska zostaniecie poczęstowani rowerowymi piernikami, a także otrzymacie szprychówkę uprawniającą Was do zniżki na kawę i ciasto.

Wspólnie kręcimy dla schroniska! Liczymy na Waszą hojność!

ZOBACZ TAKŻE:

Buduj z nami rowerowy Gorzów

SPOŁECZNOŚĆ