fbpx
nowa mapa rowerowa gorzów

Nowa gorzowska mapa rowerowa

9 grudnia pojawiła się nowa gorzowska mapa rowerowa. Dostępna jest na platformie Miejskiego Systemu Informacji Przestrzennej Gorzowa Wielkopolskiego.

Nowa, gorzowska mapa rowerowa powstała przy współpracy Wydziału Geodezji i Katastru oraz Wydziału Dróg Urzędu Miasta Gorzowa Wielkopolskiego. Swój udział przy tworzeniu nowej mapy rowerowej ma także Rowerowy Gorzów. Użytkownik mapy  ma możliwość sprawdzenia gdzie znajdują się obecnie drogi rowerowe, a także gdzie są planowane kolejne ścieżki. Można także sprawdzić czy powstanie infrastruktura rowerowa przy realizacji aktualnie przebudowywanych dróg.

Obecnie w fazie szczegółowego opracowania są mapy z podziałem dróg rowerowych na rodzaje nawierzchni i rodzaje dróg rowerowych. W rezultacie użytkownicy mapy sprawdzą szczegółowe informacje dotyczące każdego odcinka drogi rowerowej, a także… sprawdzą gdzie znajduje się najbliższy parking rowerowy!

Jedna z najnowocześniejszych map rowerowych w Polsce, dająca wiele możliwości użytkowania, będzie w pełni gotowa do końca bieżącego roku.

Do map można przejść poprzez zakładkę w MENU -> „Rowerem po Gorzowie” lub przez boczne menu i znajdujący się tam przycisk:

Wszystkie informacje, które znajdą się na mapie, zostaną opisane w identyczny sposób jak na naszej stronie. Rodzaje dróg rowerowych będą zgodne z definicjami znajdującymi się tutaj.

Nowa mapa rowerowa zawiera aktualne dane związane z infrastrukturą rowerową. W przypadku zauważenia błędu, prosimy o kontakt mailowy pod adresem kontakt@rowerowygorzow.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

Buduj z nami rowerowy Gorzów

SPOŁECZNOŚĆ