fbpx
rowero jezioro

Konkurs „Rowerowe selfie”

Jeździsz na rowerze i uwieczniasz na zdjęciach swoje wycieczki rowerowe? W takim razie zachęcamy do udziału w naszym konkursie!

Jak wziąć udział w konkursie?

Konkurs „Rowerowe selfie” polega na wykonaniu fotografii, przedstawiającej na pierwszym planie cały rower lub jego część, osprzęt rowerowy, kask rowerowy lub przedmiot nawiązujący do roweru (np. breloczek, wisiorek). Zdjęcie należy wykonać na tle związanym z jeziorem lub rzeką oraz okalającą je florą. Co ważne, na samym zdjęciu nie może znajdować się rowerzysta! Każda osoba biorąca udział w Konkursie może nadesłać od 1 do 3 fotografii.

Fotografie należy przesłać w dniach od 26 kwietnia do 9 maja 2021 r. na adres mailowy kontakt@rowerowygorzow.pl. Każde zdjęcie musi być opisane w poniższy sposób: imię_nazwisko_nrzdjecia.jpg, a także należy podać nazwę sfotografowanego jeziora lub rzeki.

Między 11 maja a 17 maja 2021 r. na naszej stronie odbędzie się głosowanie na wszystkie zgłoszone zdjęcia spełniające wymogi regulaminu. Każda głosująca osoba będzie mogła oddać tylko jeden głos na wybrane przez siebie zdjęcie, klikając pod fotografią na przycisk „Głosuj”.

Nagrody

Uczestnik konkursu, który otrzyma największą ilość głosów, uprawniony będzie do odbioru nagród w postaci:

  1. vouchera o wartości 100 zł do wykorzystania w Salon Rowerowy Piątek – SCOTT Gorzów Wlkp, Serwis Nart, ul. Kombatantów 34, 66-400 Gorzów Wielkopolski,
  2. vouchera zniżkowego o wartości 10% do wykorzystania w ramach usług fizjoterapii w Gorzowskim Centrum Medycznym Medi-Raj, ul. Górczyńska 17, 66-400 Gorzów Wielkopolski.

Uczestnicy konkursu, którzy otrzymają drugi i trzeci wynik pod względem ilości głosów uprawnieni będą do odbioru nagrody w postaci vouchera o wartości 50 zł do wykorzystania w Salon Rowerowy Piątek – SCOTT Gorzów Wlkp, Serwis Nart, ul. Kombatantów 34, 66-400 Gorzów Wielkopolski.

O terminie i miejscu odbioru nagród zwycięzcy zostaną poinformowani mailowo.

ZOBACZ TAKŻE:

Buduj z nami rowerowy Gorzów

SPOŁECZNOŚĆ