fbpx

Konkurs „Podążaj trasą”

Wiemy, że ostatnio aplikacja wymagała sporo cierpliwości, ale mamy nadzieję, że problemy techniczne poszły już w niepamięć. Tymczasem mamy dla was kolejny konkurs.

Zasady konkursu i nagrody

W aplikacji „Aktywne Miasta” dodana została zakładka o nazwie TRASY. Na początek proponujemy trzy trasy w okolicach Gorzowa. Zasady konkursu są bardzo proste. Należy włączyć wybraną przez siebie trasę i podążać jej śladem. Każdy uczestnik konkursu może przejechać wszystkie trzy trasy. Konkurs będzie trwał od piątku (11 czerwca) do poniedziałku (14 czerwca) włącznie.

Trasa nr 1 – Gorzowska pętla (dł. 30 km)
Rekreacyjna wycieczka rowerowa po Gorzowie? Czemu nie! Ponad 60 km dróg rowerowych zachęca do poruszania się rowerem po mieście. Przekonaj się jakie to proste!
Nagroda: Pierwsze 150 osób, które pokonają trasę otrzymają dzwonek

Trasa nr 2 – Kłodawskie jeziora (dł. 29 km)
Okolice Gorzowa charakteryzują się tym, że zawsze nasza trasa rowerowa przebiega obok jeziora. A gdyby tak odwiedzić cztery jeziora podążając jak najkrótszą drogą?
Nagroda: Pierwsze 75 osób, które pokonają trasę otrzymają uchwyt rowerowy na telefon

Trasa nr 3 – Nadwarciańska wyprawa (dł. 52 km)
To trasa Warta zachodu! Malownicze krajobrazy, bliskość rzeki i jezioro w głębi lasu. Nic, tylko jechać!
Nagroda: Pierwsze 75 osób, które pokonają trasę otrzymają pompkę rowerową

Po przejechaniu trasy należy wysłać screen z aplikacji na adres kontakt@rowerowygorzow.pl. Trasa musi się pokrywać z wyznaczoną trasą przez organizatora.

ZOBACZ TAKŻE:

Buduj z nami rowerowy Gorzów

SPOŁECZNOŚĆ