fbpx

Konkurs „Gorzowskie ścieżki”

Jeździsz na rowerze po gorzowskich drogach rowerowych? W takim razie zachęcamy do udziału w naszym konkursie!

Jak wziąć udział w konkursie?

Konkurs „Gorzowskie ścieżki” polega na wykonaniu fotografii, przedstawiającej cały rower, jego część, osprzęt rowerowy lub osobę/osoby poruszające się rowerem. Zdjęcie należy wykonać na tle gorzowskich dróg rowerowych. Zdjęcia mogą być wykonane przy pomocy drona. Każda osoba biorąca udział w Konkursie może nadesłać od 1 do 3 fotografii.

Fotografie należy przesłać w dniach od 22 czerwca do 27 czerwca 2021 r. na adres mailowy kontakt@rowerowygorzow.pl. Każde zdjęcie musi być opisane w poniższy sposób: imię_nazwisko_ulica.jpg.

Między 28 czerwca a 30 czerwca 2021 r. na naszej stronie odbędzie się głosowanie na wszystkie zgłoszone zdjęcia spełniające wymogi regulaminu. Każda głosująca osoba będzie mogła oddać trzy głosy na wybrane przez siebie zdjęcia, klikając pod fotografią na przycisk „Głosuj”. UWAGA! Każdy uczestnik Konkursu, za każde 10 km przejechane w okresie 22-27 czerwca i zarejestrowane w aplikacji „Aktywne Miasta” otrzyma dodatkowy głos.

Nagrody

  1. Uczestnik konkursu, który otrzyma największą ilość głosów otrzyma zestaw nagród – koszulkę rowerową, plecak, pompkę rowerową, uchwyt na telefon i dzwonek.
  2. Uczestnik konkursu z drugim wynikiem pod względem ilości głosów (pod warunkiem, że nie zajął również pierwszego miejsca) otrzyma zestaw nagród – plecak, pompkę rowerową, uchwyt na telefon i dzwonek.
  3. Uczestnik konkursu z trzecim wynikiem pod względem ilości głosów (pod warunkiem, że nie zajął również pierwszego lub drugiego miejsca) otrzyma zestaw nagród – plecak, pompkę rowerową, uchwyt na telefon i dzwonek.

O terminie i miejscu odbioru nagród zwycięzcy zostaną poinformowani mailowo.

ZOBACZ TAKŻE:

Buduj z nami rowerowy Gorzów

SPOŁECZNOŚĆ